Vala Mar Hamallaj, vile luksoze ne shitje!

Gjiri i Lalzit, Durrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Vala Mar Hamallaj, vile luksoze ne shitje!

Gjiri i Lalzit, Durrës, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 570
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P35833
 • ID Prones

Përshkrim

Vala Mar, nje nga komplekset me elitare ne Gjirin e Lalezit, shesim super vile luksoze.

°Vila organizohet ne 2 kate me 4 dhoma gjumi, 5 tualete, 2 sallone, 1 ambient gatimi i veçuar dhe 2 poste parkimi

°Siperfaqe ndertimi 300 m²
°Siperfaqe parcele 570 m²

°Vila eshte mobiluar  1 vit me pare, me nje arredim teper luksoz.
Oxhak, sistem vaditje, pishine, panel diellor, kondicioner Daykin

Per me teper ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest