Shitet apartament 2+1 Rruga Kongresi i Lushnjes, 21 Dhjetori.

 • €240,000
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 Rruga Kongresi i Lushnjes, 21 Dhjetori.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €240,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 82
 • Sipërfaqe ㎡
 • ne ndertim
 • Viti Ndërtimit
 • P47686
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ndertim i 2B Contruction Shpk  Rruga Kongresi i Lushnjes, 21 Dhjetori.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 82 m2, siperfaqe neto 71.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti ne ndertim.

Cmimi i shitjes 2500 €/m2.

Apartamenti disponon dhe post parkimi ne vleren 35.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest