Shiten Apartamente 2+1+2 me cmim klering ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

 • €160,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten Apartamente 2+1+2 me cmim klering ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 123
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43631
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten Apartamente 2+1+2 me cmim klering  ne Rezidencen Xheluks, Rruga Elbasanit.

Apartamenti i pare dipsponon siperfaqe totale 123 m2, siperfaqe neto 106m2 dhe siperfaqe te perbashket 17 m2.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 130 m2, siperfaqe neto 122 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.8 m2.

Apartamenti i trete disponon siperfaqe totale 133 m2, siperfaqe neto 115 m2, siperfaqe te perbashket 18 m2.

Organizohen ne dhome ndenje + ambinet gatimi + ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 2 te objektit.

Objekti eshte ne faze suvatimi.

Cmimi i shitjes 1300 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest