Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht

 • €48,000
Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht

Yzberish, Tiranë
 • €48,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68.23
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37517
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne Yzberisht prane Kmy-se me cmim kleringu.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9.

Ka siperfaqe totale 68.23m2 nga te cilat 56.91m2 eshte siperfaqja neto dhe 11.32m2 eshte siperfaqja e perbashket.

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim ne faze karabina.

Cmimi eshte 48.000 Euro

Per me shume detaje mund te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko