Shitet apartament 2+1 me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

 • €155,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €155,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 190
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40991
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

Turquiose Marina eshte nje nder projektet e medha qe pozicionohet ne Hamallaj, ne Gjirin e Lalezit.

Kompleksi ofron shumellojshmeri vilash dhe apartamentesh me tipologji te ndryshme.

Apartamenti diponon siperfaqe fizike 62 m2, siperfaqe te perbashket 9.3 m2 dhe siperfaqe parcele 190 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Ndodhet ne katin 0.

Cmimi i shitjes 155.000 €.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest