KAPANON ME QERA, SAUK.

  • €600/muaj
Sauk i Vjetër, Tiranë
Tërhequr

KAPANON ME QERA, SAUK.

Sauk i Vjetër, Tiranë
  • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 250
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35889
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera kapanon ne rruge kryesore, Sauk.

Kapanoni ka siperfaqe 250 m2 me gjatesi 37 m, gjeresi 5 dhe 7 m, kulmi 5,5 m2 pa kolona.

Linje 3fazore.

Cmimi eshte 70000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo