Penthouse luksoz me qira te Kopshti Zoologjik!

 • €1,500/muaj
Ish Blloku, Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Penthouse luksoz me qira te Kopshti Zoologjik!

Ish Blloku, Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P29641
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qira penthouse luksoz me tipologji 2+1, te Kopshti Zoologjik, nder zonat me te mira dhe elitare per banim. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 200m2 dhe eshte i strukturuar nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor, verande, depo, 2 ballkone, 3 tualete.

Apartamenti eshte shume i investuar, me punime shume cilesor dhe me arredim luksoz.  Hyrja ndodhet ne katin e 5(te fundit), te nje pallati te ri shume mire te administruar. Ne zonen ku ndodhet apartamenti ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per krijimin e nje jetese sa me komode.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj