APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, FRESK.

 • €140,000
Fresku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, FRESK.

Fresku, Tiranë
 • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46613
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament ne shitje, prane Freskut, tek kompleksi Tom Doshi.

Apartamenti ka siperfaqe 120m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, depo dhe 3 ballkone.

Orientim Lindje-Jug.

Cmimi eshte 140000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo