Shitet apartament i Investuar 2+1+2, Astir

 • €112,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament i Investuar 2+1+2, Astir

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €112,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38609
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament i Investuar 2+1+2, Astir, prane Bar Artistit, Bar Bohemit.
Apartamenti ka siperfaqe 120 m2.
Ndodhet ne katin e 4 banim ne pallat te vitit 2010, ne proces te vendosjes se ashensorit.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, depo, korridor.
Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj