Shitet apartament 1+1 me cmim klering Kompleksi Turquoise Marina Gjiri i Lalezit.

 • €130,500
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 me cmim klering Kompleksi Turquoise Marina Gjiri i Lalezit.

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €130,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 61
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48088
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me cmim klering Kompleksi Turquoise Marina Gjiri i Lalezit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 60.8 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.1 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 130500 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest