APARTAMENT 1+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

 • €500
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45310
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 1+1 me qera tek Liqeni i Thate, rruga e Ullishtes.

Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Jug.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo