Shitet super lokal ne Fresk.

  • €250,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje

Shitet super lokal ne Fresk.

Fresku, Tiranë
  • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 123
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41035
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super lokal ne Fresk.

Disponon siperfaqe totale 123 m2.

Lokali ka investim modern dhe shume cilesor.

Aktualisht eshte ne gjendje pune me xhiro ditore shume te kenaqshme.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 250.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest