Lokal + Apartament ne Shitje tek Komuna e Parisit

 • €900,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje

Lokal + Apartament ne Shitje tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €900,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 190
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33562
 • ID Prones

Përshkrim

Bar-Caffe plus Lokal ne shitje tek Komuna e Parisit .

Lokali ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe totale prej 189 m2 , ku ndahet ne 94m2 siperfaqe e brendshme njesi , 60 siperfaqe verande me kartele pronesie  dhe 35 m2 paguhen me takse bashkie 18500 leke ne muaj .

Eshte i investuar totalisht para 3 muajve , ku nga investimet kemi : Aspirim dhe kondicionim aktiv , rezistenca per ngrohje , pulte per dritat , freskuese jashte per veren dhe sigurisht fasade xhami per ambientin .

Xhiro mesatare ditore ka diku tek 25.000 ALL

 

Apartamenti ka organizim 2+1+2 dhe ka nje siperfaqe prej 110m2 .

Apartamenti ka Sallonin e ndenjes , kuzhinen  2 dhomat e gjumi , 2 tualete , korridor sheprndares ballkonin dhe ambient fasade xhami rreth 18m2 qe mund te perdoret si zyre .

Eshte i investuar ne detaje , me parket , me sistem chiller , te gjitha hidrosanitaret jane incaso te nje cilesie shume te larte .

 

Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest