Shitet apartament 3+1 me cmim klering, Rruga 5 Maj.

 • €145,000
5 Maji, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 3+1 me cmim klering, Rruga 5 Maj.

5 Maji, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 121
 • Sipërfaqe ㎡
 • Ne ndertim
 • Viti Ndërtimit
 • P46768
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 me cmim klering, Rruga 5 Maj.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 120.9 m2, siperfaqe neto 102.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient gatimi+ambient ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5 te objektit.

Cmimi i shitjes 1200 €/m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest