Apartament 2+1+2 Rruga Margarita Tutulani.

 • €125,000
Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1+2 Rruga Margarita Tutulani.

Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28582
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje ne Rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Deshmoret e Lirise.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te  te nje pallati egzistues.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi,korridor shperdares si edhe 2 tualete.

I paisur me certifikate pronesie.

Per informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle