Shitet Apartament 2+1 Spring Residence, Prane Ish Uet.

 • €186,000
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 Spring Residence, Prane Ish Uet.

Vasil Shanto, Tiranë
 • €186,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 98
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43778
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 Spring Residence, Prane Ish Uet.

Rezidenca po ndertohet se fundmi me shumellojshmeri apartamentesh me hapesira te gjelberta te implementuara si pjese e apartamentit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 98 m2, siperfaqe neto 84 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartementi ndodhet ne katin e 6.

Cmimi i shitjes 1900 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest