Shitet Super vile ne Resortin San Pietro, Gjiri i Lalezit.

 • €420,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet Super vile ne Resortin San Pietro, Gjiri i Lalezit.

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €420,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 177
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41942
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile dyshe  ne Resortin San Pietro, Gjiri i Lalezit.

Resorti eshte nje nga projektet e fundit qe eshte eshte ndertuar ne Gjirin e Lalezit.

Kompleksi ofron shumellojshmeru vilash dhe tipologji te ndryshme apartamentesh me punime shume cilesore, dhe arkitekture me stil modern dhe elegant.

Vila qe disponojme ofron siperfaqe 177 m2 dhe siperfaqe verande te shfrytezueshme.

Organizohet ne dy kate.

Kati perdhe disponon siperfaqe 84.3 m2.

Kati pare disponon siperfaqe 75.65 m2.

Cmimi i shitjes 420.000€.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest