Jepet Ambient me qira ne Astir

  • €500/muaj
Astir, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient me qira ne Astir

Astir, Tiranë
  • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 100 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32631
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient me qira ne Astir, prane El Sahara.
Ambienti ka siperfaqe 100 m2.
Ndodhet ne katin e 1 ne nje pallat te ri.
Eshte i pershtatshem per Call Center por dhe per tipologji te ndryshme biznesi.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare