Ambient komercial ne shitje

  • €230,000
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ambient komercial ne shitje

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Tiranë
  • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 144 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P25123
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient komercial ne zonen e Kodres se Diellit. Ambienti ka siperfaqe 144m2 te brendshme dhe 80m2 verande. Ndodhet ne katin 0 te pallatit dhe eshte mundesi e mire per investim.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj