Shitet Apartament 3+1+2 ne Fresk

 • €93,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 3+1+2 ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €93,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 113 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33396
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1+2 ne Fresk, prane Xhamise se Arte.
Apartamenti ka siperfaqe 113 m2.
Ndodhet ne katin e 4 ne pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar.
Orientimi i tij eshte Jug-Perendim.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj