VILE ME QERA, ISH-PROFARMA

 • €650/muaj
Xhamlliku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

VILE ME QERA, ISH-PROFARMA

Xhamlliku, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 400
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31331
 • ID Prones

Përshkrim

Japim vile 3 kateshe me qera.

Vila ka siperfaqe totale 400 m2.

Organizohet ne 104 m2 kati, ku kati pare ka garazhd, dhome ndenje kuzhine, tualet dhe oborr te vogel nga pas, kati dyte dhe i trete me nga dy dhoma gjumi dy ballkone dhe tualet.

Eshte i mobiluar.

Ideale per banim ose dhe biznes.

Cmimi i diskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo