Jepet apartament 1+1 me qera tek Komuna Parisit

 • €380
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qera tek Komuna Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €380

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36369
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera tek Komuna Parisit, prane Kristal Center.
Apartamenti ka siperfaqe 85 m2.
Ndodhet ne katin e 3 banim ne pallat te ri por pa ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi me vete, dhome gjumi, tualet, ballkon, korridor.
Apartamenti eshte i investuar dhe jepet i mobiluar.
Cmimi eshte 380 euromuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani