Jepet me qera bar-restorant perballe fakultetit ekonomik.

  • €4,700/muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira

Jepet me qera bar-restorant perballe fakultetit ekonomik.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
  • €4,700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 330
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42157
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera bar-restorant perballe Fakultetit Ekonomik ne Rrugen e Elbasanit.

Ndodhet buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe zhvillim aktivitesh te ndryshme biznesi.

Disponon siperfaqe totale 330 m2 nga te cilat 170 m2 jane pjese e jashtme.

Afersia me universitetet dhe Liqenin te Tiranes ofron mundesi shume e mira per zhvillimin e ketij biznesi.

Ambienti eshte totalisht i investuar dhe me xhiro ditore shume te mira.

Cmimi i qerase eshte 4.700 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest