AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, SHESHI WILSON.

  • €150,000
Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, SHESHI WILSON.

Sheshi Willson, Tiranë
  • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 49
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45262
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim ambient biznesi tek sheshi Wilson, qendra Olimpia.

Ambienti ka siperfaqe 49 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te qendres.

Cmimi eshte 150000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo