APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

 • €68,000
Astir, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €68,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 86
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31319
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne Astir, prane Vila L.

Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit.

Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Shitet totalisht i mobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo