ZYRE ME QERA, SHALLVARET.

 • €600/muaj
Shallvaret, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

ZYRE ME QERA, SHALLVARET.

Shallvaret, Sheshi Willson, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30077
 • ID Prones

Përshkrim

Japim zyre te mobiluar me qera tek Shallvaret.

Zyra ka siperfaqe 90 m2 dhe eshte e ndare ne dy ambiente.

Totalisht e mobiluar dhe investuar.

Cmimi eshte 600 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo