Okazion! Shiten Apartamente 2+1, Rezidenca White Tower Komuna e Parisit!

 • €213,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Okazion! Shiten Apartamente 2+1, Rezidenca White Tower Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €213,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40635
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 Rezidenca White Tower, Komuna e Parisit.

Objekti ndodhet ne nje vendodhje fantastike, ofron shumellojshmeri apartamentesh dhe dy katet e para ambiente sherbimi ne formen e zyrave dhe ambienteve tregtare.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 129.8, siperfaqe neto 108.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 21 m2, ndodhet ne katin e 2.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 125.3, siperfaqe neto 104.4 m2 dhe siperfaqe te perbashket 20.9 m2, ndodhet ne katin e 2.

Organizohen ne dhome ndenje+dy dhoma gjumi+dy tualete+ballkon.

Cmimi i shitjes 1700€/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest