Okazion! Shiten Apartamente 2+1, Rezidenca White Tower Komuna e Parisit!

  • €205,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje

Okazion! Shiten Apartamente 2+1, Rezidenca White Tower Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tiranë
  • €205,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 120.6
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40635
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 Rezidenca White Tower, Komuna e Parisit.

Objekti ndodhet ne nje vendodhje fantastike, ofron shumellojshmeri apartamentesh dhe dy katet e para ambiente sherbimi ne formen e zyrave dhe ambienteve tregtare.

Apartamenti pare disponon siperfaqe totale 122.8 m2, siperfaqe neto 102.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 20.5 m2, ndodhet ne katin e 8.

Apartamenti i  dyte disponon siperfaqe totale 129.8, siperfaqe neto 108.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 21 m2, ndodhet ne katin e 9.

Apartamenti i trete diponon siperfaqe totale 120.6 m2, siperfaqe neto 100.5 dhe siperfaqe te perbashket 20 m2, ndodhet ne katin e 14.

Apartamenti i katert disponon siperfaqe totale 125.3, siperfaqe neto 104.4 m2 dhe siperfaqe te perbashket 20.9 m2, ndodhet ne katin e 13.

Organizohen ne dhome ndenje+dy dhoma gjumi+dy tualete+ballkon.

Cmimi i shitjes 1700€/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare