Shitet Super Apartament 4+2+4+2 poste parkimi prane Coin

Radio Televizioni Shqiptar, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Super Apartament 4+2+4+2 poste parkimi prane Coin

Radio Televizioni Shqiptar, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 270
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P36484
 • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen me elitare ne rrugen Themistokli Germenji  prane Coin shesim super apartament.

Apartamenti ka siperfaqe totale 270 m2, organizohet ne 4+2+4 dhe 2 veranda .

2 Poste parkimi te perfshira ne cmim.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle