APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E DURRESIT.

 • €115,000
Zogu i Zi, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E DURRESIT.

Zogu i Zi, Tiranë
 • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 63
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43594
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, prane rruges se Durresit dhe Zogu i zi.

Apartamenti ka siperfaqe 63m2 neto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, depo dhe tualet.

Orientim Lindje-Perendim.

Cmimi eshte 115000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo