Shitet apartament 1+1, Rr. Mine Peza

 • €50,000
Rruga e Barrikadave, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1, Rr. Mine Peza

Rruga e Barrikadave, Rruga Haxhi Dalliu, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
 • €50,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 57.7 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28080
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje ne Rrugen Hysen Haxhi Dalliu, afer Prokurorise se Tiranes. Pallati ne ndertim.

Apartamenti ka siperfaqe totale 57.7m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te pallatit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj