Vile Luksoze me qera, Rolling Hills.

Tiranë
Për Qira Tërhequr

Vile Luksoze me qera, Rolling Hills.

Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • P26822
  • ID Prones

Përshkrim

Vile luksoze me qera ne Rolling Hills. Nje prej rezidencave me elitare ne Tirane.

Vila eshte e organizuar ne 4 kate. Kati -1 organizohet nga garderobe per miqte e pishines. Bilordo ose tav letrash, tavoline ngrenie sogiorno, banak dhe kantine vere si dhe nje tualet. Dhome teknike per data dhe elektrike. Depo per valixhet. Dhome frigoriferike. Lavanderi. Dhome per sherbyesit pishine per femije dhe gjelberim.

Kati 0. Eshte i perbere nga studio dhome per miq. Dy sogiorno. Ambient ngrenie ceremoniale. Kuzhine. Tualet.

Kati 1. I perbere prej tre dhoma gjumi me tualet me vete secili dhe nje dhome Garderobe.

Vila ka dalje te vecuar nga komplesi ,tre garazhde me qepen ,si dhe i rrethuar me oborror me gjelberim .

Per me teper informacione mund te kontatoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj