Apartament luksoz ne shitje, Kompleksi Panorama!!

 • €185,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament luksoz ne shitje, Kompleksi Panorama!!

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €185,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26609
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 luksoz ne shitje ne Kompleksi Panorama.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2, i organizuar ne ambjent ndenje/kuzhine ,nje dhome gjumi ,dhe nje dhome e sila eshte pershtatur ne garderobe, dy tualete dhe dy ballkone.

I mobiluar dhe i arreduar me arkitekt,i paisur me certifikate pronesie ,ndertimi i ri sshum cilsor .Per me teper informacione mund te kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest