Super apartament ne shitje ne rezidencen Touch of Sun!

 • €400,000
 • €1,600/muaj
Sauk i Ri, Touch of Sun, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Super apartament ne shitje ne rezidencen Touch of Sun!

Sauk i Ri, Touch of Sun, Tiranë
 • €400,000
 • €1,600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 185
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30426
 • ID Prones

Përshkrim

Ne rezidencen Touch of Sun, nje nga rezidencat me luksoze per banim me pishine, palester, kopshte te gjelberuara shesim super apartament ose jepet me qira

Apartamenti organizohet ne 3+1 me 2 tualete, siperfaqe 185 m2 dhe siperfaqe verande 80 m2. Apartamenti ka investim shume te mire, i arreduar deri ne detaje.

Per me teper ju ftojme ne je vizite ne prone.

Cmimi i apartamentit 1600 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest