Jepet me qera ambjenti per zyra tek Pallatet Agimi

  • €1,200/muaj
Ish Blloku, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qera ambjenti per zyra tek Pallatet Agimi

Ish Blloku, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Sheshi Willson, Tiranë
  • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 118
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31355
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambjenti per zyra  tek Pallatet Agimi prane Bllokut.

Ambjenti ka siperfaqe 118 m2 dhe ndodhet ne katin 0, me lartesi 1.5 m.

Eshte i gjithi i rikonstruktuar, hapesire e kuruar me detaj, cdo gje e re.

Organizohet nga salle e madhe, nje salle mbledhjesh dhe 1 tualet.

Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme binesesh.

Gjithashtu disponon dhe nje hapesire extra e cila sherben si depo me siperfaqe 50 m2.

Disponon vendparkim.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj