SHITET VILE 2 KATESHE TEK RRETHRROTULLIMI, SAUK.

 • €240,000
Sauk i Ri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SHITET VILE 2 KATESHE TEK RRETHRROTULLIMI, SAUK.

Sauk i Ri, Tiranë
 • €240,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 360
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P40561
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Vile 2 Kateshe tek Rrethrrotullimi ne Sauk.

Kati 0: Palester , dhome gjumi, depo ,  korridor shperndares, 2 tualete dhe 1 verande e plote.

Kati 1: Sallon ndenje , ambient gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi , tualeti , korridori shperndares dhe veranda.

Oborr i plote i bollshem para dhe nga pas.

Siperfaqja e Truallit 360m2 , siperfaqja ndertimore ,117m2.

Vila ka perpara ne oborr hapsire parkimi per 3 makina. Nga pas eshte e rregulluar me nje ambient per barbeque dhe gjithashtu jane te mbjellura disa peme.

Vila eshte teresisht e termo izoluar me sistem kapot dhe me dyer dritare dopio xham plastike te nje cilesie maksimale.

Nga brenda vila eshte e arreduar ne katin e 2 , ka sallonin dhomat  e gjumi , kuzhinen ne ambientin e gatimit. Gjithashtu secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner.

Vila ndodhet shume prane rrethrrotullimit te Saukut, ne koder ne nje vend qe e rreh dielli gjate gjithe dites per shkak te pozicionit te favorshem gjeografik.

Mundesi ideale duke pare edhe cmimet e vilave ne zone , hapsirat organizimin dhe perspektivat.

Nxitoni te na kontaktoni !!!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva