APARTAMENT 1+1 ME QERA, RRUGA E DIBRES.

 • €500/Muaj
Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, RRUGA E DIBRES.

Rruga e Dibrës, Tiranë
 • €500/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42930
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1, tek rruga e Dibres, prane xhamise ortodokse.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro.

Kusht 2 muaj garanci.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo