Vile luksoze ne shitje, Long Hill!

 • €1,500,000/muaj
Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Qira Për Shitje

Vile luksoze ne shitje, Long Hill!

Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
 • €1,500,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 7
 • Tualete
 • 800
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P31510
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga rezidencat me te mira ne kryeqytet, ne Long Hill shesim vile luksoze.

Vila eshte nga me te medhate ne rezidence dhe organizohet ne 3 kate, me siperfaqe parcele 800 m2 dhe siperfaqe nderimi 480 m2.

Organizohet ne 5 dhoma gjumi ku secila prej tyre me tualet dhe ne total jane 7 tualete dhe 3 garderobe ne dhomat e gjumit. Ambiente ndenje jane 2, ne katin e pare dhe te dyte, nje lavanteri, dy depo, palester dhe 2 poste parkimi.

Vila eshte e sapo investuar me parket drru, sistem ngrohje-ftohje me chiller, sistem elektrik tokesor me ngrohje i pavarur nga chiller e gjithe vila, kamera sigurie,

Ju ftojme per nje vizite ne prone

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest