Ulet Cmimi! Shitet Apartament 1+1, San Pietro Residence!

  • €130,860
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Shitet Apartament 1+1, San Pietro Residence!

Gjiri i Lalzit, Durrës
  • €130,860

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 73
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38328
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1, ne kompleksin elitar San Pietro tek Gjiri i Lalzit.

Kompleksi ofron cilesi ndertime dhe te gjitha sherbimet.

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe tualet.

Disponon siperfaqe totale  72,7 m2, ne katin e 3.

Apartamenti eshte ne faze ndertimi, karabina.

Cmimi ulet nga 2000e/m2 ne 1800e/m2

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare