Shitet Apartament 3+2+1, Sunrise Residence prane Teg!

  • €385,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 3+2+1, Sunrise Residence prane Teg!

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €385,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 155
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39940
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 3+2+1, Sunrise Residence prane Teg!

Rezidenca ofron larmishmeri vilash dhe apartamentesh me nje investim cilesor dhe jetese te sigurte.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 155 m2, ndodhet ne katin e 2 te pallatit.

Organizohet ne sallon te madh ndenje me drite, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone.

Apartamenti ka nje investim cilesor dhe shume modern.

Shitet sebashku me dy poste parkimi.

Cmimi i shitjes eshte 385000€.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare