Shitet Apartament 3+1 White Tower, Komuna e Parisit!

  • €225,280
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 3+1 White Tower, Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tiranë
  • €225,280

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 140.8
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38909
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1 White Tower, Rruga Medar Shtylla ,Komuna e  Parisit!

Godina eshte e organizuar ne dy kate per zyra dhe ambiente sherbimi, katet e mesiperme ofrojne apartamente me hapsira te bollshme dhe organizim te rregullt.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 140.8 m2,  siperfaqe neto 117.3 m2 , siperfaqe te perbashket 23.5 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te objektit.

Organizohet ne dhome ndenje+tre dhoma gjumi + tualet+ballkon.

Cmimi i shitjes 1600 €/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare