APARTAMENT PER ZYRA ME QERA, BLLOKU.

 • €600/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT PER ZYRA ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35765
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament me qera ne Bllok prane Xheki Imperial.

Apartamenti ka superfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Jepet vetem per zyra.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo