OBJEKT NE SHITJE, DURRES.

  • €1,200,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Shkozet, Durrës, Tiranë
Për Shitje

OBJEKT NE SHITJE, DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Shkozet, Durrës, Tiranë
  • €1,200,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 1150
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29290
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ndertese ne Durres, ne autostraden qe lidh Tiranen me qytetet e Jugut.

Objekti ka siperfaqe trualli 1150 m2 dhe ndertimi 530 m2 e organizuar ne dy kate.

Siperfaqe e madhe oborri perpara objektit.

Disponon dokumentacion te rregullt, te dyja katet jane njesi ne hipoteke.

Ideale per biznese te ndryshme.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo