Shitet super vile me 2 kate,Long Hill!

 • €820,000
Long Hill, Rolling Hills Residenc, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

Shitet super vile me 2 kate,Long Hill!

Long Hill, Rolling Hills Residenc, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €820,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 210
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P37882
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim vile luksoze ne Long Hill  me nje siperfaqe trualli 426 m2 dhe siperfaqe banimi 210 m2.

Vila eshte e organizuar ne 2 kate me 3 dhoma gjumi , 3 tualete dhe 2 poste parkimi.

Disponojme dokumentacion te rregullt te prones.

 

Cmimi i shitjes  820.000€

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko