APARTAMENT 1+1 ME QERA, BRRYLI

 • €200/muaj
Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, BRRYLI

Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26923
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 tek Brryli, perballe maternitetit te ri, prane Tito Bar.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka siperfaqe 68 m2.

Eshte bosh, permban vetem kundrabufe.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo