Shitet Apartament 2+1+2+parkim, Akses Tirana

 • €160,000
Dogana, Sheshi Shqiponja, Tiranë
Për Shitje

Shitet Apartament 2+1+2+parkim, Akses Tirana

Dogana, Sheshi Shqiponja, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P41801
 • ID Prones

Përshkrim

“Akses Tirana” është një nga projektet e reja me hapësirë multifunksionale në hyrje të Tiranës. Pozicionohet strategjikisht përgjatë aksit kryesore të lëvizjes Tiranë-Durres, gjë që bën të mundur lidhjen direkt me qendren e kryeqytetit dhe me zonat e qytetet jashtë saj. Pozicion shumë i favorshem për akses të lehtë në gjitha drejtimet dhe kontaktin e parë nga vizitorët apo kalimtarët. Ndodhet 3 km nga qendra, 2 km nga Zogu i zi, 500 m larg nënkalimit të Laprakes, 500 m larg mbikalimit të Casa Italia dhe vetem 14 km nga Aeroporti “Nene Tereza”.

Pozicioni i “Akses” Tirana favorizon komunitetin e saj me akses të drejtëpërdrejtë ndaj sherbimeve të tilla si: shkolla, universitete, qendra spitalore, qendra tregtare, transport urban dhe të gjitha këto me një rreze prej 1 km. Brenda kësaj rrezeje në afërsi me kompleksin ndodhen 5 objekte arsimore si: shkolla 9 vjecare, te mesme, kolegje dhe universitete si dhe objekte nder me te njohura te sherbimit shëndetësor si: Spitali Hygeia, Ushtaraku (Spitali Universitar i Traumes) dhe qendra te tjera shëndetësore.

Disponojmë për shitje Apartament 2+1+2 me sipërfaqe 108 m2 me super orientim jug perëndim.

Apartamenti organizohet në një ambient ndenje bashkë me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Me shumë dritë natyrale nga të dyja krahët e pallatit.

Në cmim përfshihet dhe një post parkimi në katin -1.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest