APARTAMENT 2+1 ME QERA, INXHINIERIA E NDERTIMIT.

 • €600/Muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, INXHINIERIA E NDERTIMIT.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €600/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42107
 • ID Prones

Përshkrim

Japim super apartament 2+1 me qera, prane konvikteve te Inxhinierise.

Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vitit 2003.

Organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

I saporinovuar dhe mobiluar.

Cmimi eshte 600 euro.

Lirohet ne daten 28 shtator.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo