APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHALLVARET.

 • €129,000
Shallvaret, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHALLVARET.

Shallvaret, Tiranë
 • €129,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47829
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament, 2+1 në shitje tek Pallatet Shallvare, pranë Taiwanit.
Ka një sipërfaqe 73.6 m2 dhe organizohet në një korridor shpërndarës, dhomë ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon i vogël.
Pozicionohet në katin VI-të të një pallati ekzistues.
Çmimi 1750 euro/m2.
Apartamenti disponon dhe një papafingo shtesë në proces legalizimi me çmim të favorshëm dhe të diskutueshëm.
Për më shumë informacione, na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo