Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit

 • €256,500
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €256,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 133.20
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37466
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament ne Rezidencen Kodra e Diellit me cmim kleringu.

Apartamenti eshte i tipologjise 2+1 ka siperfaqe neto 111.9m2 , siperfaqe te perbashket 21.3m2 dhe siperfaqe verande 144m2.

Per cdo pyetje mos ngurroni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle