DYQAN NE SHITJE, RRUGA BARDHYL.

  • €250,000
Brryli, Tiranë
Për Shitje

DYQAN NE SHITJE, RRUGA BARDHYL.

Brryli, Tiranë
  • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 52
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41439
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim dyqan, ne rruge kryesore brenda unaze, ne rrugen Bardhyl.

Ambienti ka siperfaqe 52 me dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues.

Cmimi eshte 250000 euro.

Per me shuem na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo