Shitet Dyqan prane Ministrise se Jashtme

  • €210,000
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Dyqan prane Ministrise se Jashtme

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
  • €210,000

Vështrim i përgjithshëm

  • P24517
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Dyqan prane Ministrise se Jashtme, ambienti eshte 70m2 dhe ndodhet buze rruges. Eshte i pershtatshem per shume aktivitete dhe ka qene i dhene me qera 90.000 leke neto. Dyqani eshte i ndare ne 3 ambiente.

Disponon certifikate pronesie
Nje mundesi shume e mire investimi. Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj